Nasi specjaliści

mgr Aneta Wójcik – specjalista podolog,
FIZJOTERAPEUTA
ja

Specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu i zabiegach pielęgnacyjnych stóp oraz paznokci. Wykonuje zabiegi podologiczne polegające na obcięciu i oszlifowaniu paznokci, przeprowadza zabiegi usuwania nadmiernie narastającego i zrogowaciałego naskórka (hiperkeratoza) oraz zajmuje się usuwaniem modzeli, odcisków i brodawek. W ramach wykonywanych zabiegów oferuje również pomoc w walce z pękającymi piętami, stopą cukrzycową oraz przeprowadza korekty wrastających paznokci przy pomocy klamer ortonyksyjnych. Wykonuje także świadczenia w obrębie chorobowo zmienionej płytki paznokciowej i zakłada specjalistyczne opatrunki odciążające czy zawierające preparaty lecznicze.

 

 

 Jowita Drzewińska – specjalista podolog

 

Podologia jest jej pasją. Pod okiem wybitnych specjalistów w tej dziedzinie kształciła i kształci nadal swoje rzemiosło. Mama dwójki dzieci, zorganizowana, ambitna, z duża dawką pozytywnej energii i empatii. W gabinecie wykonuje wszystkie zabiegi podologiczne.

 

 lek. Magdalena Maj – chirurg, podochirurg
dr-maj-photo-70752fa1

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie w chirurgii stopy cukrzycowej zdobywała m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń UM w Poznaniu, Diabetes FuB Zentrum Rheine w Niemczech, Ospedale Cisanello we Włoszech.

Oprócz klasycznych metod rekonstrukcyjnych i chirurgii miniinwazyjnej stosuje terapię manualną i przeciwobrzękową oraz elementy antyhomotoksykologii. Współpracuje z wybitnymi specjalistami podologii i podochirurgii w kraju i zagranicą. W pracy z chorym za najważniejsze uważaa partnerstwo i poszukiwanie rozwiązań przywracających niezależność i satysfakcję z życia.

 

mgr Dagmara Michalik – specjalista akupunktury, dietetyk, fitoterapeuta

 

 obraz_2021-02-18_203647

Dyplomowany akupunkturzysta, dietetyk i fitoterapeuta.  Pracę nad swoim rozwojem osobistym zaczęła od studiów
i kursów doskonalących umiejętności zawodowe: komunikację z ludźmi, psychologię, socjologię, negocjacje, zarządzanie. Kolejnym krokiem było odkrycie rozwoju w znaczeniu emocjonalnym i duchowym. Po ukończeniu studiów wiedziała już, że poznanie tych dwóch dziedzin życia pozwoli jej zrozumieć, co się dzieje z naszym ciałem
i umysłem pod wpływem emocji i stresu a ciągły rozwój w tym kierunku pozwolił jej pomagać innym. Psychika i ciało fizyczne każdego z nas tworzy jedność, oddziałując wzajemnie na siebie. Abyśmy mogli w pełni cieszyć się zdrowiem, a co za tym idzie pełnią życia, nasze ciało i dusza muszą być w pełni zharmonizowane.

 

spec. Artur Persak
trener personalny, certyfikowany spacjalista masażu

211777758_1376887142690782_3539972675967493432_n

mgr Monika Papuga – Sobczak – dietetyk
Monika_mniejsze

Absolwentka dietetyki oraz zdrowia publicznego o specjalności organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Łączy swoją pasję ze zdobytą wiedzą i doświadczeniem, udziela konsultacji w zakresie prawidłowego żywienia dorosłych i dzieci. Układa indywidualne jadłospisy dla pacjentów z nadwagą i otyłością, a także opracowuje plany żywieniowe w zakresie chorób współistniejących.